Web Sitemiz Yenilendi
Yeni mobil teknolojik alt yapısıyla hazırlanan internet sitemiz tüm tablet ve pclere uyumlu tasarımıyla yayında.

Neden Sibirya Soğutma
Sibirya Soğutma Sistemleri 2012 yılından beri kazandığı tecrübe ve teknik birikimi bugünün teknolojisiyle birleştirerek soğutma sektöründe uzmanlığını kanıtlıyor.

Dünya Markaları
Soğutma sektöründe her zaman en kaliteli ürünleri müşterisi ile buluşturmayı kendisine prensip edinmiş firmamız dünya markalarınında distrübütörlüğünü yapmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen firmamızla temasa geçiniz.

Ticari Soğutma Ekipman
Endüstriyel Soğutma Ekipman
Klima Drenaj Pompaları
Isı Takip Sistemleri
Proje ve Teknik Destek Hizmetleri
Özel Tasarım Soğutma Sistemlerinin İmalatı
Bakım ve Onarım İşlemleri
Ultra Derin Dondurucu Cihazların Bakım ve Onarım İşlemleri
Satış Sonrası Hİzmetler
Soğuk Hava Depo Cihaz ve Panelleri
Havalandırma Santralleri
Soğutma Sistemleri
Soğutma Grupları
VRF Klima Sistemleri

Kurumsal Bilgilerimiz

SİBİRYA SOĞUTMA, 2012 yılında kurulmuştur. kuruluşumuzun hedefi kaliteli hizmet müşteri memnuniyeti,  güler yüzlü kadrosuyla ve geniş ürün yelpazesiyle,siz müşterilerimize hizmet sunmaktadır. 

Saygılarımız SİBİRYA SOĞUTMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.

 

Misyonumuz & Vizyonumuz

Değişen ve gelişen is dünyasinda üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalişmak. En uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere kalıcı üstünlükler sağlamak. Kalite standartlarını bu hedef doğrultusunda devamlı yükselten, . Amaç nitelikli ve doğru projelerin altına imza atarak müşterilerimizin istedikleri sonuçlara ve daha fazlasına ulaşmalarını sağlamaktır.